U subotu oproštaj od polusezone…

U posljednjoj ovogodišnjoj utakmici nogometaši Dubrave Tim Kabel će u subotu od 13.30 na stadionu NK Kustošija ugostiti Croatiu iz Zmijavaca, momčad koja je Dubravaše na startu prvenstva sredinom kolovoza svladala 2-0. Suparnik protiv koje momčad Krešimira Sunare ima priliku pobjedom završiti premijernu drugoligašku jesen. Niz propuštenih prilika u posljednjim utakmicama odnijelo je mogućnost da na zimsku pauzu Ljubičasti krenu s većim brojem bodova, ali eventualni uspjeh protiv Croatie ipak bi na ljepši način spustio zastor na polusezonu u kojoj nismo imali domaći teren, a većinu bodova osvojili kao gosti.

Podrška navijača ove subote u Kustošiji puno bi značila, a zasigurno će igrači svojim zalaganjem i borbenošću po teškom terenu zaslužiti pljesak i kraju godine koja je mnogo čemu bila uspješna.

[matches league_id=”10″ match_day=”16″]
[standings league_id=10]

U Solinu do druge uzastopne pobjede…

Pogotkom Dragana Juranovića iz 10.minute Dubrava Tim Kabel je slavila na gostovanju u Solinu i upisala drugu uzastopnu pobjedu u 11.kolu 2.HNL. Odlično prvo poluvrijeme