Šibenik u završnici do pobjede protiv Dubravaša…

U 14.kolu 2.HNL vodeći Šibenik je pogotkom Princea u 82.minuti stigao do pobjede protiv Dubrave Tim Kabel. Bila je to utakmica u kojoj su Dubravaši bili bolji prvo poluvrijeme, a sjajnu priliku u 9.minuti nije iskoristio Marko Čolić koji je izašao sam ispred vratara Labrovića. U 25.minuti prigodu je imao i Dragan Juranović ali njegov udarac sjajno je zaustavio Labrović. U nastavku su domaćini imali više od igre i bolje prilike, a do pobjede stigli u samom finišu susreta kada je na ubačaj Raka odlično reagirao Prince za nova tri boda.

Dubravašima sada slijede dva posljednja susreta ove sezone koje će kao domaćini odigrati u Kustošiji protiv istoimenog domaćina i Croatie iz Zmijavaca.

ŠIBENIK – DUBRAVA TIM KABEL  1-0 (0-0)

ŠIBENIK- Stadion na Šubićevcu.
Gledatelja 200. Sudac: Mišo Krešić (Metković)

Šibenik: Labrović, Pajić,  Vukorepa, Pandža, Musa (od 90. Bilić),Ćurić (od 68. Španja), Bulat, Rak, Kukec, Prince, Juričić (od 59. Antunović).
Dubrava Tim Kabel: Mustapić, Kelemen, Korca, Boršić, Valentić, Tolić, El- Saleh, Čolić (od 85. Pasariček), Alghoul, Juranović(od 67. Cerovec), Mudražija (od 59. Šutalo).

[matches league_id=”10″ match_day=”14″]
[standings league_id=10]

Podjela bodova s Rudešom…

U 12.kolu 2.HNL Dubrava Tim Kabel i Rudeš su u Kustošiji podijelili bodove. Na teškom terenu bilo je 0-0 u susretu gdje je bilo prigpoda

U Solinu do druge uzastopne pobjede…

Pogotkom Dragana Juranovića iz 10.minute Dubrava Tim Kabel je slavila na gostovanju u Solinu i upisala drugu uzastopnu pobjedu u 11.kolu 2.HNL. Odlično prvo poluvrijeme