Dubrava Tim kabel slavila u Solinu…

Nogometaši Dubrave Tim Kabel upisali su treću ovosezonsku pobjedu u 2.HNL. Izabranici Krešimira Sunare slavili su u Solinu 2-0. Oba pogotka pala su u drugom poluvremenu kada su Marin Mudražija (58) i Dragan Juranović (67-11m) pogađali mrežu doomaćeg vratara Ante Topića. Treba reći da Solin u 18.minuti nije iskoristio kazneni udarac kada je Antonio Repić pogodio stativu uz dobru reakciju Marija Mustapića.

Dubravaši sada imaju 12 bodova i slijedeći petak će u Sesvetama ugostiti Međimurje.

SOLIN – DUBRAVA TIM KABEL   0-2  (0-0)

Solin: Topić, Repić, Tomić, Bašić, Vulikić, Kaćunko (od 60’Jelavić), Puljić, Taraš, Barišić, (od 46’Kovačić), Šimunac, Barać (od 59’Grubišić).
Dubrava Tim Kabel: Mustapić, Kelemen, Alghoul, Juranović (od 84’Cerovec), El Saleh, Tolić, Mudražija (Od 75’Šutalo), Boršić, Rodrigus Santos (od 46’Valentić), Džaferović, Oliveira Cruz.

[matches league_id=”10″ match_day=”10″]
[standings league_id=10]

U Solinu do druge uzastopne pobjede…

Pogotkom Dragana Juranovića iz 10.minute Dubrava Tim Kabel je slavila na gostovanju u Solinu i upisala drugu uzastopnu pobjedu u 11.kolu 2.HNL. Odlično prvo poluvrijeme