Prijateljski susret protiv Kustošije bez golova…

Slobodan vikend u natjecanju 2.HNL nogometaši Dubrave Tim Kabel i Kustošije iskoristili su za odigravanje prijateljskog susreta na Grana Klaki koji je završio bez pobjednika 0-0. Trener Krešimir Sunara nije mogao računati na sve igrače u ovom susretu pa su tako dvoboj između ostalih  propustili Juranović, Boršić, Marton i Ljubanović. Najveću prigodu propustio je Marin Mudražija koji u drugom poluvremenu nije realizirao kazneni udarac koji je izborio Mihovil Šutalo.

Od ponedjeljka kreću pripreme za susret 4.kola 2.HNL kojeg će uslijed zamjene domaćinstva Dubrava Tim Kabel ugostiti Hajduk II.

U Solinu do druge uzastopne pobjede…

Pogotkom Dragana Juranovića iz 10.minute Dubrava Tim Kabel je slavila na gostovanju u Solinu i upisala drugu uzastopnu pobjedu u 11.kolu 2.HNL. Odlično prvo poluvrijeme