Startala ”Oluja 95”, pregled prvog dana…

Nogometni klub Dubrava Tim kabel i ove je godine domaćin tradicionalnog XIII. Međunarodnog memorijalnog turnira ”Oluja 95” za dječake 2009.godište (U10) koji će se i ove godine igrati u spomen na vojno – redarstvenu akciju HV-a iz ljeta 1995.godine. Na turniru koji će se igrati u subotu i nedjelju, 24. – 25.kolovoza i na četiri terena SRC Grana Klaka nastupiti će 32 momčadi koje su podijeljene u osam skupina. Danas prvog dana turnira uz svečano otvaranje koje je održano kod spomenika braniteljima Dubrave igrane se utakmice po skupinama. Završnica je sutra.

RASPORED SKUPINA:

A- GNK Dinamo, Sesvetski Kraljevec, Lučko, Čulinec
B – HAŠK; Lokomotiva II, Dubrava Tim Kabel, Donji Miholjac
C – Sesvete, Dinamo OŠ, Bubamara, Gorica
D – Zagreb, Zelina, Trnje, Prigorje Markuševec
E – Hajduk, Dubrava TIM Kabel II, Špansko, Hrv.Dragovoljac
F – Rudeš, Slaven Belupo, Trešnjevka, Stud.Grad
G – Kustošija, Željezničar Sl.Brod, Sesv.Kraljevec II, Ravnice
H – Rijeka, Dubrava TK III, Lokomotiva, Zagorec

RASPORED I REZULTATI UTAKMICA:

Subota, 24.08.2019.

09.00  Dinamo – Sesv.Kraljevec   (5:1)
09.00  Lučko – Čulinec                 (1:1)
09.30  Sesvete – Dinamo OŠ       (1:1)
09.30  Bubamara – Gorica            (1:0)
09.30  Zagreb – Zelina                  (0:1)
09.30  Trnje – Prigorje (M)            (1:1)
10.00  Hajduk – Dubrava TK II      (8:0)
10.00  Špansko – Hrv.Dragovoljac  (2:0)
10.00  Rudeš – Sl.Belupo               (3:0)
10.00  Trešnjevka- St.Grad            (2:0)
10.30  Kustošija – Željezničar         (5:0)
10.30  Sesv.Kraljevec II – Ravnice  (2:0)
10.30  HAŠK – Lokomotiva II          (2:0)
10.30  Dubrava TK – Donji Miholjac (0:0)
11.30  Svečano otvaranje
13.30  Rijeka – Lokomotiva             (1:0)
13.30  Dubrava III – Zagorec           (0:4)     
14.00  Lokomotiva II – Donji Miholjac  (2:1)
14.00  HAŠK – Dubrava TK                 (5:0)
14.00  Sesv.Kraljevec – Čulinec          (1:1)
14.00  GNK Dinamo – Lučko   (3:0)
14.30  Zelina – Prigorje (M)      (1:2)
14.30  Zagreb – Trnje               (0:2)
14.30  Dinamo OŠ – Gorica      (3:0)
14.30  Sesvete – Bubamara     (0:2)
15.00  Sl.Belupo – St.Grad       (3:0)
15.00  Rudeš – Trešnjevka       (3:1)
15.00  Dubrava TK II – Hrv.Dragovoljac  (2:3)
15.00  Hajduk – Špansko          (7:3)
15.30  Devetka – Zagorec         (0:1)
15.30  Rijeka – Dubrava TK III   (10:0)
15.30  Željezničar – Ravnice       (3:0)
15.30  Kustošija – Sesv.Kraljevec II  (2:0)
16.00  GNK Dinamo – Čulinec          (5:0)
16.00  Sesv.Kraljevec – Lučko           (1:4)
16.00  HAŠK – Donji Miholjac            (0:1)
16.00  Lokomotiva II – Dubrava TK    (1:4)
16.30  Sesvete – Gorica                     (1:2)
16.30  Dinamo OŠ – Bubamara          (0:3)
16.30  Zagreb – Prigorje M                 (1:0)
16.30  Zelina – Trnje                           (0:2)
17.00  Hajduk – Hrv.Dragovoljac         (3:0)
17.00  Dubrava TK II – Špansko         (0:0)
17.00  Rudeš – St.Grad                      (2:0)
17.00  Sl.Belupo – Trešnjevka            (1:3)
17.30  Kustošija – Ravnice                 (6:0)
17.30  Željezničar – Sesv.Kraljevec II  (3:1)
17.30  Rijeka – Zagorec                      (2:0)
17.30  Dubrava III – Lokomotiva         (0:9)

Nedjelja, 25.08.2019.

11.50  GNK Dinamo – Donji Miholjac
11.50  HAŠK – Lučko
12.30  Bubamara – Prigorje (M)
12.30  Trnje – Dinamo OŠ
13.10  Hajduk – Trešnjevka
13.10  Rudeš – Špansko
14.00  Kustošija – Zagorec
14.00  Željezničar – Rijeka

14.30 Pobjednici 1-4 (A)
14.30 Pobjednici 2-3 (B)
15.10 Pobjednici 5-8 (C)
15.10 Pobjednici 6-7 (D)

16.00 Pobjednici A-B
16.00 Pobjednici C-D

17.00  Utakmica za 3.mjesto
17.45  Utakmica za 1.mjesto
18.30  Svečana dodjela i zatvaranje

Ostale vijesti...

U Solinu do druge uzastopne pobjede…

Pogotkom Dragana Juranovića iz 10.minute Dubrava Tim Kabel je slavila na gostovanju u Solinu i upisala drugu uzastopnu pobjedu u 11.kolu 2.HNL. Odlično prvo poluvrijeme