XIII. Memorijalni U10 turnir ”Oluja 95” u subotu i nedjelju…

Nogometni klub Dubrava Tim kabel i ove je godine domaćin tradicionalnog XIII. Međunarodnog memorijalnog turnira ”Oluja 95” za dječake 2009.godište (U10) koji će se i ove godine igrati u spomen na vojno – redarstvenu akciju HV-a iz ljeta 1995.godine. Na turniru koji će se igrati u subotu i nedjelju, 24. – 25.kolovoza i na četiri terena SRC Grana Klaka nastupiti će 32 momčadi koje su podijeljene u osam skupina. Svečano otvaranje je u subotu u 11.30 kod spomenika braniteljima Dubrave, a završnica je u nedjelju (finale 17.45)

RASPORED SKUPINA:

A- GNK Dinamo, Sesvetski Kraljevec, Lučko, Čulinec
B – HAŠK; Krško, Dubrava Tim Kabel, Donji Miholjac
C – Sesvete, Dinamo OŠ, Bubamara, Gorica
D – Zagreb, Zelina, Trnje, Prigorje Markuševec
E – Hajduk, Dubrava TIM Kabel II, Špansko, Hrv.Dragovoljac
F – Rudeš, Slaven Belupo, Trešnjevka, Stud.Grad
G – Kustošija, Željezničar Sl.Brod, Varaždin, Ravnice
H – Rijeka, Devetka, Lokomotiva, Zagorec

RASPORED UTAKMICA:

Subota, 24.08.2019.

09.00  Dinamo – Sesv.Kraljevec
09.00  Lučko – Čulinec
09.30  Sesvete – Dinamo OŠ
09.30  Bubamara – Gorica
09.30  Zagreb – Zelina
09.30  Trnje – Prigorje (M)
10.00  Hajduk – Dubrava TK II
10.00  Špansko – Hrv.Dragovoljac
10.00  Rudeš – Sl.Belupo
10.00  Trešnjevka- St.Grad
10.30  Kustošija – Željezničar
10.30  Varaždin – Ravnice
10.30  HAŠK – Krško
10.30  Dubrava TK – Donji Miholjac
11.30  Svečano otvaranje
13.30  Rijeka – Devetka
13.30  Lokomotiva – Zagorec
14.00  Krško – Donji Miholjac
14.00  HAŠK – Dubrava TK
14.00  Sesv.Kraljevec – Čulinec
14.00  GNK Dinamo – Lučko
14.30  Zelina – Prigorje (M)
14.30  Zagreb – Trnje
14.30  Dinamo OŠ – Gorica
14.30  Sesvete – Bubamara
15.00  Sl.Belupo – St.Grad
15.00  Rudeš – Trešnjevka
15.00  Dubrava TK II – Hrv.Dragovoljac
15.00  Hajduk – Špansko
15.30  Devetka – Zagorec
15.30  Rijeka – Lokomotiva
15.30  Željezničar – Ravnice
15.30  Kustošija – Varaždin
16.00  GNK Dinamo – Čulinec
16.00  Sesv.Kraljevec – Lučko
16.00  HAŠK – Donji Miholjac
16.00  Krško – Dubrava TK
16.30  Sesvete – Gorica
16.30  GNK Dinamo – Bubamara
16.30  Zagreb – Prigorje M
16.30  Zelina – Trnje
17.00  Hajduk – Hrv.Dragovoljac
17.00  Dubrava TK II – Špansko
17.00  Rudeš – St.Grad
17.00  Sl.Belupo – Trešnjevka
17.30  Kustošija – Ravnice
17.30  Željezničar – Varaždin
17.30  Rijeka – Zagorec
17.30  Devetka – Lokomotiva

Nedjelja, 25.08.2019.

11.50  A1 – B2 (1)
11.50  A2 – B1 (2)
12.30  C1 – D2 (3)
12.30  C2 – D1 (4)
13.10  E1 – F2 (5)
13.10  E2 – F1 (6)
14.00  G1 – H2 (7)
14.00  G2 – H1 (8)

14.30 Pobjednici 1-4 (A)
14.30 Pobjednici 2-3 (B)
15.10 Pobjednici 5-8 (C)
15.10 Pobjednici 6-7 (D)

16.00 Pobjednici A-B
16.00 Pobjednici C-D

17.00  Utakmica za 3.mjesto
17.45  Utakmica za 1.mjesto
18.30  Svečana dodjela i zatvaranje

Ostale vijesti...