U Solinu do druge uzastopne pobjede…

Pogotkom Dragana Juranovića iz 10.minute Dubrava Tim Kabel je slavila na gostovanju u Solinu i upisala drugu uzastopnu pobjedu u 11.kolu 2.HNL. Odlično prvo poluvrijeme Dubravaša koji su terensku dominaciju mogli okruniti s još ponekim pogotkom, ali prigode Mudražije, Juranovića i Fiolića nisu pronašle put do mreže odličnog domaćeg vratara Josipa Bendera. U nastavku je...

Šušnić ”U Solinu će biti teško, ali kvaliteta je na našoj strani”…

Nogometaši Dubrave Tim Kabel nakon ručka u petak putuju u Solin gdje ih u subotu s početkom u 15 sati očekuje susret 11.kola 2.HNL. Nakon pobjede nad Sesvetama i kup uspjeha u utorak puni samopouzdanja Dubravaši odlaze na ovo gostovanje gdje su prije točno godinu dana slavili pobjedu 2-0 ”Poslije dvije utakmice gdje smo doživjeli...

Juniorima Kup ZNS-a, poraz pionira…

U Sesvetama je odigrana završnica Kupa ZNS-a za juniore, kadete i pionire. U dva od tri finala nastupile su i naše selekcije. Do naslova su stigli juniori koji su slavili prtiv NK Ponikve 3-2 u susretu gdje su vodili 2-0, ali su do pobjede stigli u sudačkoj nadoknadi kada je Matej Drnetić postigao svoj drugi...

Dubravaši preko Ravnica među osam u Kupu ZNS-a…

Dubrava Tim Kabel je slavila na gostovanju kod četvrtoligaša NK Ravnice 1-0 i izborila nastup u četvrtfinalu Kupa ZNS-a. Trener Alen Šušnić dao je većinom prigodu igračima koji nisu imali veću minutažu u posljednjim susretima te onima koji su pristigli u klub posljednja dva tjedna. Jedini pogodak postigao je Muhamed Alghoul u 68.minuti s 11...

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
Sljedeća utakmica je

DRUGA HNL

DUBRAVA Tim Kabel​

Rudeš

30. 10. 2020, 14:00

Dana
Sati
Minuta

Pratite uživo!

Sljedeća utakmica je

VS

2. HNL

Dubrava Tim Kabel - Rudeš

30. 10. 2020, 15:00

Dana
Sati
Minuta

Pratite uživo!

Izdvojene vijesti
KlubUtakmicePobjedeRemiPoraziBodovi
Hrvatski dragovoljac1164122
Sesvete1161419
Opatija1054119
Međimurje1154219
Osijek II1053218
Dugopolje1052317
Orijent 19191143415
Dubrava Tim Kabel1143415
BSK - Bijelo Brdo1035214

Utakmice

2. HNL

2 - 1

2. HNL

0 - 1

2. HNL

30. 10. 2020. 15:00