3.Memorijal ”Drago Parać”: Sesvete i Hrv.Dragovoljac krenuli pobjedama…

Utakmicama 1.kola na Klaki je startalo treće izdanje Memorijalnog turnira ”Drago Parać” koji je ove godine okupio pet drugoligaških klubova. U prvim susretima Sesvete su slavile protiv Kustošije, a Hrv.Dragovoljac je bio bolji od Opatije. Dubrava Tim Kabel je bila slobodna u 1.kolu, a turnir se nastavlja u subotu kada od 12.00 sati igraju Dubrava...

U srijedu starta 3.Memorijalni turnir ”Drago Parać”…

U srijedu, 20.siječnja na Grana Klaki starta 3.Memorijalni turnir ”Drago Parać” koji se igra u spomen na bivšeg istaknutog člana i predsjednika našeg kluba koji je preminuo u rujnu 2018.godine. Na ovogodišnjem turniru nastupit će pet klubova 2.HNL, a pored domaćina Dubrave Tim Kabel igrati će Sesvete, Kustošija, Hrv.Dragovoljac i Opatija. U prvim utakmica u...

Dragan Juranović novi član HŠK Zrinjski….

Godinu i pol dana nakon povratka u Dubravu napustio nas je kapetan i najbolji strijelac Dragan Juranović koji će karijeru nastaviti u jednom od najboljih klubova u Bosni i Hercegovini, HŠK Zrinjski iz Mostar. Juranović je prihvatio poziv novog trenera Zrinjskog Sergeja Jakirovića i potpisao ugovor do ljeta 2023.godine. ”Ovo je jedan novi veliki izazov...

Šantek ”Turnir Drago Parać nikada kvalitetniji”…

Nakon susret s Rudešom razgovarali smo i sa sportskim direktorom Darkom Šantekom koji nam je prokomenirao prvu pripremnu utakmicu, najavio 3.Memorijalni turnir ”Drago Parać” te odgovorio na najvažnije pitanje odigravanja utakmica na Klaki ”Rezultat na pripremama nije u prvom planu. Najteži dio priprema i utakmica u kojoj su svi igrali po poluvrijeme. Rezultat nije najugodniji,...

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
Sljedeća utakmica je

DRUGA HNL

DUBRAVA Tim Kabel​​

Junak

12. 2. 2021, 14:30

Dana
Sati
Minuta

Pratite uživo!

Sljedeća utakmica je

VS

2. HNL

Dubrava Tim Kabel - Junak

12. 2. 2021. 14:30

Dana
Sati
Minuta

Pratite uživo!

KlubUtakmicePobjedeRemiPoraziBodovi
Hrvatski dragovoljac1795332
Opatija1785429
Dugopolje1684428
Osijek II1776427
Croatia Zmijavci1783627
BSK - Bijelo Brdo17510225
Rudeš1767425
Kustošija1658323
Sesvete1571722

Utakmice

2. HNL

2 - 1

2. HNL

1 - 2

2. HNL

12. 2. 2021.